Choć w policyjnych statystykach powiaty zgorzelski i bolesławski nie prezentują się najgorzej, na okolicznych drogach nadal dochodzi do wypadków, w których uszkodzony może zostać Twój samochód. Szukasz miejsca, w którym bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych w Bolesławcu lub jego okolicach jest możliwa? Zapraszamy Cię do naszego warsztatu i do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną likwidację szkód powstałych w wyniku wszelkich zdarzeń komunikacyjnych.

Bezgotówkowa likwidacja szkód w Lubaniu Śląskim dla wszystkich

Nasze wieloletnie doświadczenie w usługach blacharsko-lakierniczych sprawia, że nasz warsztat od dekad cieszy się zaufaniem klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy bezgotówkową likwidację szkód w Lubaniu Śląskim i jego sąsiedztwie w oparciu o współpracę z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym. Z nami nie musisz długo szukać serwisu, który zajmie się Twoim samochodem. Możesz też nie martwić się zbędnymi formalnościami, bo załatwimy je bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Jak przebiega naprawa samochodu?

Bezgotówkowa likwidacja szkód w Lwówku Śląskim i jego bliskim sąsiedztwie oferowana przez nasz warsztat to kompleksowa naprawa wszystkich uszkodzeń, jakie powstały w czasie wypadku. Na pierwszym etapie pracujemy nad naprawą nadwozia – zajmują się tym doświadczeni fachowcy, dlatego też nasze blacharstwo samochodowe w Zgorzelcu i okolicach cieszy się dużym zaufaniem. Następnie samochód trafia do lakiernika. Choć dokładamy wszelkich starań, aby naprawy były nie tylko dokładne, ale i szybkie, usuwanie szkód może zająć trochę czasu. Na czas prowadzonych przez nas prac otrzymasz do swojej dyspozycji samochód zastępczy dostosowany do Twoich potrzeb.