Dbałość o nieskazitelną karoserię sprawia, że obecnie nie tylko właściciele samochodów powypadkowych są zainteresowani usługami lakiernika. To skuteczny sposób, aby pozbyć się wszystkich rysek, które powstały w czasie użytkowania pojazdu, a nawet zmienić jego kolor. Lakiernictwo samochodowe w Bolesławcu i okolicy to dobry wybór dla wszystkich, którzy pragną przywrócić swojemu autu dawny blask.

Lakiernictwo samochodowe w Zgorzelcu i okolicach – bogata paleta kolorów

Obok wieloletniego doświadczenia niezwykle istotne są także narzędzia, którymi posługuje się lakiernik. Nasi pracownicy nie tylko mają do dyspozycji wysokiej jakości pistolety lakiernicze, ale i bardzo wydajną sprężarkę, która umożliwia precyzyjne pokrycie karoserii. Abyśmy mogli zapewnić optymalne warunki nakładania i schnięcia lakieru, w naszym serwisie znajduje się bezpyłową kabino-suszarkę. Oferowane przez nas lakiernictwo samochodowe w Zgorzelcu i pobliskich miejscowościach ma jeszcze jedną zaletę – posiadamy bowiem własną mieszalnię lakierów, dzięki czemu możemy uzyskać barwę, na jakiej zależy naszym klientom.

Nowy lakier po wypadku lub kolizji

Oferujemy naszym klientom kompleksową oraz bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych w Bolesławcu i jego sąsiedztwie. Warto pamiętać, że praca naszych lakierników to tylko część procesu naprawiania pojazdu, który uległ wypadkowi. Na każdym etapie z wielką dbałością odtwarzamy elementy karoserii, które uległy zniekształceniu, aby dokonywane przez nas poprawki były niemal niewidoczne. Odpowiednio dobrany i położony lakier pełni w tym procesie niezwykle istotną rolę. Dlatego warto zawsze wybierać pewne i sprawdzone lakiernictwo samochodowe w Lwówku Śląskim i okolicach – od lat polecane przez zadowolonych klientów.